Vályogos Bajnoka 2026
Május 17.én megrendezett "Vályogos Bajnoka I. forduló rövid beszámolója.

Reggel 12C körüli hőmérséklet 1002hPa légnyomás, közepes észak-északnyugati szél és kettős fronthatás fogadta a versenyzőket 06:20 körül az eső is kezdett cseperegni, a pálya 'ideálisnak' tünt a versenyhez. Később a eső alább hagyott, a szél lassan nyugat-délnyugati irányra fordult, a megelőző időszak csapadékos, felhős időjárása lehütőtte a vizet. Még a törpék kapókedve is csökkent.

- a regisztrációs pult, Galamb és Marinki sporttársak


- a megnyitó, megjelent és beszédet mondott Szirbik Imre Polgármester Úr,
a résztvevők száma szegényesnek tünhet, de ez egy limitált verseny volt....

- sorsolás a sátorban

- a nagy gát 07:20 körül az esőben

- az egyes szektor gyöztesének mérése és zsámánya, több hasonlóval....

- talán a 'verseny szépe is lehetne ez a 4+ ponty....

- a kettes szektor gyöztesének mérése és zsákmánya

- mérlegelés 13:40 körül a gát végén...

- a résztvevők
Versenyeredmények a fiataloknál:


- az ifjabb korosztály helyezettjei
Versenyeredmények a felnötteknél:

az első szektor helyezettjei:

második első harmadik helyezett
a második szektor helyezettjei:

második első harmadik helyezett

- a két szektor helyezettjei

- és Galamb sporttárs megkomponálta újra, azt a felejthetetlen BABGULYÁST

- senki sem panaszkodott...

- a verseny során csupán 3,725 Kg törpét fogtak a versenyzők
/ Bábel sporttárs nagy bánatára...
- A helyezetteknek Gratulálunk! Köszönjük a résztvevőknek, hogy jelenlétükkel megtisztelték versenyünket.
- Bízunk benne, hogy a jövőben ismét találkozhatunk!
-
Egyesületünk KÖSZÖNETÉT FEJEZI KI támogatóinak, segítőinknek és mindazoknak akik közvetve, vagy közvetlenül hozzájárultak rendezvényünk sikeres lebonyolításhoz.























